Shpërthimi i bombolës i mori jetën, viktima prej vitesh e paralizuar

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me shpërthimin e bombolës i cili ndodhi ditën e sotme në Kuçovë ku mbeti viktimë 84-vjeçarja, Alije Kosova.

Mësohet se viktima ishte e paralizuar prej 2 vitesh dhe për të kujdesej bashkëshorti dhe një kujdestare.

Nga shpërthimi ka mbetur i plagosur rëndë edhe bashkëshorti i 84-vjeçares, Mustafa Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *