Përplasen dy makina në aksin Kardhiq-Delvinë, mjetet bëhen “copë” (Foto)

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Kardhiq – Delvinë, në Vergo. Në aksident janë përfshirë dy automjete. 

Në njërin udhëtonte një punonjës i Policisë Kufitare dhe në automjetin tjetër një çift italian.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar, por dëmet në të dy automjetet janë të konsiderueshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *