Ju e doni shumë dhe po ky këngëtar shqiptar është beqar

Bardhi është një nga këngëtarët më të pëlqyer  të momentit. Por shpeshe e kemi parë në shtypin rozë duke u përfolur për romanca me emra të njohur të showbizit.

Edhe pse është munduar ta mbajë hermetike jetën private syrit të mprehtë të ndjekësve nuk i ka shpëtuar ndonjë flirt apo njohje e re e Bardhit.

Megjithatë për “AfterParty” këngëtari ka shuar kuriozitetin për të gjithë ndjekësit që duan të dinë nëse është në një lidhje. Ai u shpreh se është single, duke ia lënë rrugën e hapur vajzave për njohje të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *