Furnizonte me “mall” gjithë Tiranën, arrestohet 49-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar 49-vjeçarin me inicialet K. B pasi u kap duke shpërndarë lëndë narkotike.

Policia gjithashtu ka sekuestruar lëndën e dyshuar narkotike kokainë, kanabis, ekstazi, si dhe sasi vaji kanabisi.

Gjatë kontrollit fizik dhe të banesës, shërbimet e Forcës së Posaçme “Shqiponja” i gjetën 49-vjeçarit sasi lënde të dyshuar narkotike kokainë, kanabis, ekstazi, si dhe sasi vaji kanabisi.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë për veprime të mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *