VIDEO: Sherri masiv në Bllok, dalin pamjet ku 7 persona gjuajnë njëri-tjetrin 

Një sherr masiv ka ndodhur, pak pas mesnate në një prej lokaleve në zonën e ish-bllokut. Pamjet kur 7 persona janë përfshirë në sherr dhe kanë goditur njëri-tjetrin me gota dhe grushte.

Në konflikt janë përfshirë 7 persona, mes tyre një polic 26-vjeçar i komisariatit nr. 1, teksa 3 persona kanë përfunduar në spital. Sipas burimeve, ai ka pasur armën e shërbimit me vete, por nuk është përdorur prej tij. 

https://www.facebook.com/watch/?ref=embed_video&v=696407839020473

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *